Posnania naklejkami umila powakacyjne powroty

Kolorowe, specjalnie zaprojektowane naklejki na zeszyty i pozwalające wyróżnić się z tłumu skarpetki modnej marki Many Mornings przygotowała Posnania dla tych, którzy kończą sezon wakacyjny. Aby je otrzymać wystarczy w dniach 19-31 sierpnia zrobić zakupy za min. 50 zł.

Aby umilić najmłodszym powroty do szkolnych ław, a starszym mierzenie się z jesienną szarugą i codziennymi obowiązkami, Posnania przygotowała specjalną akcję promocyjną dla wszystkich swoich klientów.

W zamian za zakupy o wartości min. 50 zł będzie można odebrać zaprojektowane na tę okazję szkolne naklejki. Osobom, które dokonają zakupów za min. 100 zł Posnania rozda kolorowe skarpetki marki Many Mornings, które ożywią każdą stylizację.

– Zapraszamy wszystkich naszych klientów do wzięcia udziału w akcji Back to school. Poprzez nasze działania chcemy wywołać wiele uśmiechów i jak najdłużej utrzymać powakacyjne, dobre humory poznaniaków – mówi Agnieszka Juszkis, dyrektorka marketingu Posnanii. - Zachęcamy także do skorzystania z klimatycznych instaboxów, w których można wykonywać zdjęcia i na dłużej zachować letnie wspomnienia – dodaje.

Posnania to nowoczesne miejsce, które łączy funkcje zakupowe, usługowe, rekreacyjne i rozrywkowe. Szeroka oferta prezentowana na 100 tys. mkw. powierzchni obejmuje 300 marek lokalnych i globalnych, w tym modę, usługi, restauracje i kawiarnie, multiplex, klub bilardowy i kręgielnię, fitness z basenem oraz place zabaw dla dzieci.

Apsys jest jednym z wiodących operatorów branży centrów handlowych w Polsce i we Francji. Firma powstała w 1996 r. i działa jako inwestor, deweloper, agent ds. najmu, menadżer projektu oraz zarządca nieruchomości. Zarządza 1 100 000 mkw. GLA w 25 centrach handlowych zlokalizowanych w 17 największych miastach w Polsce. Do największych inwestycji firmy należą Manufaktura w Łodzi oraz Posnania w Poznaniu.

Katarzyna Pierzchała 5109 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.