Weekend z deserami na wynos u Grycana

W najbliższy weekend w lodziarnio-kawiarniach Grycan - Lody od pokoleń na wszystkich gości będą czekać desery lodowe na wynos w promocyjnych cenach.

W specjalnej ofercie znajdą się:

Rożek Malinowe Brownie - to połączenie lodów czekoladowych, stracciatella i sorbetu z malin wraz z czekoladowym ciastkiem brownie własnej produkcji, bitą śmietaną, sosem z malin oraz rurką waflową (cena 12,90 zł);

Rożek Firmowy - to chrupiący wafel wypełniony trzema lub czterema porcjami lodów w dowolnych smakach, udekorowany bitą śmietaną, polewą truskawkową i czekoladowo-orzechową posypką (cena: 9,90 zł - 3 kulki, 11,90 zł - 4 kulki);

Przysmak Grycana – to dwa dowolnie wybrane smaki lodów, podane z bitą śmietaną i czekoladowo-orzechową posypką (cena 7,90 zł).

Oferta dostępna będzie od piątku do niedzieli (23-25 sierpnia) we wszystkich lodziarnio-kawiarniach sieci Grycan – Lody od pokoleń. Oferta nie dotyczy smaków deserowych.

Joanna Hamdan 10209 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }