Lidl wprowadza "zielone torby" w kolejnym kraju

Tym razem są to Niemcy.

Lidl ogłosił, że od 26 sierpnia materiałowe torby wielokrotnego użytku na niepakowane owoce i warzywa dostępne będą we wszystkich ok. 3200 sklepach sieci w całym kraju.

Zdaniem detalisty "zielone torby" w cenie 49 centów za sztukę to doskonała alternatywa dla jednorazowych plastikowych toreb na owoce i warzywa.

Torby wykonane są z prawie 100% poliestru nadającego się do recyklingu i można je prać. Mogą pomieścić do 5 kg owoców i warzyw.

Krok ten pomoże detaliście zmniejszyć zużycie plastikowych toreb jednorazowego użytku przeznaczonych do niepakowanych owoców i warzyw.

"Zielone torby" na początku sierpnia Lidl wprowadził już w Belgii, a od września pojawią się w sklepach sieci w Irlandii.

Źródło i zdjęcie: www.esmmagazine.com

Joanna Hamdan 10156 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }