Jest nowy szef Visy

Jakub Kiwior został nowym dyrektorem zarządzającym Visa w regionie Europy Środkowej i Wschodniej. Zastąpił Małgorzatę O’Shaughnessy.

Informację tę podał serwis cashless.pl. O tym, że Małgorzata O’Shaughnessy odchodzi ze stanowiska dyrektor zarządzającej regionem Europy Środkowo-Wschodniej w Visie, wiadomo co najmniej od początku roku, kiedy to organizacja wydała na ten temat komunikat. Od tamtego czasu trwała rekrutacja na jej następcę.

Jak ustalił serwis cashless.pl w biurze prasowym Visy w Polsce, teraz proces rekrutacji dobiegł końca. – Małgorzata O’Shaughnessy rezygnuje z funkcji dyrektor zarządzającej regionem Europy Środkowo-Wschodniej w Visa.

Od 1 lipca 2019 roku rolę tę pełni Jakub Kiwior. Dla zapewnienia ciągłości współpracy z naszymi klientami i partnerami Małgorzata O’Shaughnessy będzie w dalszym ciągu doradzać Visa w strategicznych kwestiach – czytamy w odpowiedzi na pytanie cashless.pl o nowego szefa organizacji w regionie.

Jakub Kiwior w Visie pracuje od 2007 r. Najpierw był szefem sprzedaży a później country managerem w Polsce. Następnie awansował do struktur międzynarodowych organizacji – był dyrektorem marketingu i rozwoju biznesu na Europę Centralną i Wschodnią. Od stycznia 2018 r. był szefem Visy na Polskę i Węgry. Zanim trafił do organizacji, pracował w eService, banku Pekao i firmie Novitus.

Małgorzata O’Shaughnessy dołączyła do organizacji niemal 30 lat temu. Jak na razie nie są znane jej plany zawodowe.

Katarzyna Pierzchała 3572 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.