OSM Piątnica. Nowe produkty bio i bez laktozy

To odpowiedź na potrzeby konsumentów, którzy wybierają ekologiczne produkty i tych, którzy chcą wyeliminować laktozę z codziennej diety, a jednocześnie cenią sobie wygodę przechowywania produktów przed otwarciem poza lodówką.

Z myślą o konsumentach, którzy chętnie sięgają po produkty UHT, OSM Piątnica poszerza swoją ofertę produktów ekologicznych i bez laktozy o mleko bio UHT oraz produkt mleczny bez laktozy UHT.

Nowości UHT z Piątnicy w poręcznych butelkach 1 l przed otwarciem mogą być przechowywane poza lodówką przez 5 miesięcy. Ich dodatkowym atutem jest wygodna zakrętka oraz szeroka szyjka, które ułatwiają dozowanie.

Co więcej, materiał PET, z którego wykonana jest butelka, nie przepuszcza światła, dzięki czemu produkt dłużej zachowuje świeżość.

Joanna Hamdan 10156 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }