Silesia City Center żegna wakacje

24 i 25 sierpnia na Placu Słonecznym przy Silesia City Center na najmłodszych czeka moc atrakcji, a wśród nich eurobungee, mimowie, lody, wata cukrowa. Wszystko to z okazji akcji "Pożegnanie wakacji".

Animatorzy zadbają o dobry nastrój dzieci, prowadząc zabawy i pokazy wielkich baniek mydlanych. Najmłodsi klienci będą mogli liczyć na malowanie buziek w specjalnej strefie. Dla spragnionych wrażeń – oprócz stałych atrakcji w Silesia Summer Park – przygotowano trampolinę eurobungee.

Łasuchy będą mogły częstować się bezpłatnymi lodami lub watą cukrową. A to wszystko przy dźwiękach muzyki na żywo zza konsolety DJ-a.

Z atrakcji w Silesia Summer Park będzie można korzystać do 1 września. Odwiedzający mogą zagrać na polu do minigolfa, wspiąć się na ściankę wspinaczkową, a także przejść przez park linowy w formie małpiego gaju. W sobotę 24 września będzie można również skorzystać z warsztatów z minigolfa i skimboardu. Zapisy na nie prowadzone są na facebookowym profilu Silesia City Center.

Ale to nie koniec atrakcji. Na najmłodszych i ich rodziców czeka również strefa relaksu, w której dzieci mogą pobawić się w piaskownicy i na zjeżdżalni, a rodzice znaleźć chwilę wytchnienia na wygodnych leżakach i Silesia City Center zaprasza 24 i 25 sierpnia 2019 r. w godzinach 12-20. Strefa atrakcji będzie otwarta do 1 września w godzinach 10-21.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Katarzyna Pierzchała 3179 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }