Pepco w Galerii Malta

Sklep sieci w poznańskim centrum handlowym zajmie powierzchnię ponad 500 mkw., a jego otwarcie planowane jest na jesieni br.

- Sieć Pepco z roku na rok podwaja liczbę sklepów. To lojalni klienci są czynnikiem, który pozwala nam prężnie się rozwijać i udoskonalać strategię działania. Wybór galerii handlowych takich jak Malta, na lokalizacje naszych sklepów nie jest przypadkowy. Tutaj znajdujemy odpowiednią przestrzeń, która pozwala nam zachować wysoki standard sprzedażowo-ekspozycyjny, ale również gwarantuje sąsiedztwo innych punktów np. operatorów spożywczych, z którymi Pepco doskonale się uzupełnia, tworząc kompleksową ofertę handlową. Dodatkowo jest nam niezmiernie miło otworzyć kolejny sklep w mieście, z którego się wywodzimy i gdzie od kilkunastu lat funkcjonuje nasza europejska centrala - komentuje Kasia Wilczewska, kierownik ds. komunikacji Pepco.

Pepco to sieć dyskontów, oferująca odzież dla całej rodziny i produkty dla domu w najniższych cenach. W ofercie sklepu znajduje się 38 grup asortymentowych, w których skład wchodzi m.in. odzież dla dzieci i dorosłych, akcesoria i dodatki, kosmetyki, zabawki, przybory szkolne i szeroki wybór artykułów do domu. W sprzedaży dostępne są także produkty licencjonowane oraz sezonowe związane np. ze świętami, wakacjami, rozpoczęciem roku szkolnego. Około 60% asortymentu stanowią ubrania, natomiast 40% pozostałe produkty.

- Bardzo cieszę się ze współpracy nawiązanej z Pepco Poland. Marka jest dobrze znana i lubiana wśród konsumentów. Dlatego głęboko wierzę, że jej obecność w Malcie zapewni jeszcze większe zadowolenie naszych klientów. Galeria Malta z nową strategią rozwoju, to obiekt z wielkim potencjałem, który dostrzegają także najemcy: o kolejnych nowych umowach z najemcami Galerii Malta poinformujemy wkrótce - mówi Lech Polański, dyrektor Malty.

Joanna Hamdan 10156 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }