Odnowione CH Auchan Kołbaskowo

Ceetrus Polska zakończył remodeling kolejnego obiektu ze swojego portfolio. Centrum Handlowe Auchan Kołbaskowo oferuje teraz klientom nowocześnie urządzone wnętrze z komfortową strefą restauracyjną, przyjaznymi miejscami do odpoczynku oraz bezpłatnym placem zabaw dla dzieci.

Efekt zrealizowanych prac remontowych w Centrum Handlowym Auchan Kołbaskowo można dostrzec już przy wejściach do obiektu, które zyskały inny wygląd. Nowy wystrój wnętrz obiektu charakteryzują teraz jasne kolory, proste, nowoczesne formy oraz naturalne materiały, takie jak drewno. Zainstalowano także nowe, energooszczędne oświetlenie.

– Nasze nowe wnętrze zostało zaaranżowane według najnowszych trendów architektonicznych, dzięki czemu jest funkcjonalne i nowoczesne. Jestem przekonana, że nasi klienci docenią przyjazną atmosferę, jaka u nas panuje i będą chętnie korzystać z dostępnych udogodnień – mówi Kamila Węcłaś, property manager w Centrum Handlowym Auchan Kołbaskowo.

W wyniku przeprowadzonych prac odwiedzający obiekt mogą korzystać z komfortowych przestrzeni wspólnych, takich jak m.in. strefa restauracyjna, bezpłatny plac zabaw dla dzieci, wyspy relaksu oraz strefa do pracy.

Znak jakości Oshopping

Duża waga przykładana do wygody klientów wynika z założeń znaku jakości Oshopping, który Ceetrus Polska wprowadza do wybranych centrów handlowych. Centrum Handlowe Auchan Kołbaskowo będzie siódmym obiektem ze znakiem jakości Oshopping w portfolio Ceetrus.

– Znak jakości Oshopping potwierdza dostępność w obiekcie różnorodnej oferty handlowej, usług, nowoczesnych technologii, stałego programu animacji oraz przyjazną atmosferę. Klienci mogą być pewni, że w centrum handlowym znajdą wiele możliwości spędzenia wolego czasu i zrobią udane zakupy – podkreśla Agnieszka Gutowska, dyrektor marketingu, lider ds. komunikacji i CSR w Ceetrus Polska.

W związku z wprowadzeniem znaku jakości Oshopping Centrum Handlowe Auchan Kołbaskowo zyskało także nową identyfikację wizualną oraz system oznaczeń poszczególnych stref i udogodnień. We wnętrzu znajdują się multimedialne urządzenia, na których klienci mogą sprawdzić lokalizację poszczególnych salonów i punktów usługowych oraz aktualności dotyczące oferty handlowej najemców, trwające promocje i akcje specjalne. Obiekt ma również nową stronę internetową, gdzie można znaleźć wszelkie praktyczne informacje na temat oferty najemców i organizowanych wydarzeń.

Nowe przestrzenie do odpoczynku

Dzięki modernizacji klienci Centrum Handlowego Auchan Kołbaskowo zyskali wiele miejsc, w których mogą odpocząć w trakcie zakupów. Jest wśród nich odnowiona strefa restauracyjna z wygodnymi meblami oraz stylowymi dekoracjami i oświetleniem. Od ogólnodostępnej przestrzeni strefę restauracyjną oddzielają ażurowe ścianki z zielenią. Dzięki temu goście mogą zjeść posiłek i porozmawiać w bardziej intymnej atmosferze.

Z kolei w pasażu znalazły się wyspy relaksu z kanapami i stolikami oraz zielenią, a także z nowoczesnym oświetleniem. W meblach są zamontowane ładowarki USB, dzięki którym można naładować telefon komórkowy lub inne urządzenie multimedialne.

Na najmłodszych, którzy odwiedzają centrum handlowe wraz z rodzicami, czeka odnowiony bezpłatny plac zabaw. Dzieci znajdą w nim nowe zabawki, które nie tylko dostarczają rozrywki, lecz także rozwijają kreatywność maluchów. W trakcie prac odnowiono również podłogi, sufity w pasażu, strefę restauracyjną oraz toalety.

 Miejsce do pracy

Dla tych, którzy szukają miejsca, żeby spokojnie porozmawiać lub pracować, przygotowano nową strefę co-workingową. Ustawiono tam wygodne meble oraz ładowarki sieciowe i USB umożliwiające naładowanie własnego urządzenia multimedialnego.

Centrum Handlowe Auchan Kołbaskowo jest jednym z czterech obiektów zarządzanych przez Ceetrus Polska, który w tym roku zyskał odnowione wnętrze i wzbogacił dostępną dla klientów ofertę usług. Autorem projektu nowych wnętrz jest pracownia Design+ Katarzyna Jeske-Jonkisz, a generalnym wykonawcą prac spółka Expert Budownictwo z Krakowa.

Centrum Handlowe Auchan Kołbaskowo to miejsce zakupów dostosowane do potrzeb rodzin z dziećmi oraz osób niepełnosprawnych. Jego ofertę tworzy blisko 42 sklepy i punkty usługowe. Wśród popularnych polskich i międzynarodowych marek odzieżowych i obuwniczych znajdują się, m.in. Orsay, Carry, CCC, Douglas i salon wyposażenia domu. W obiekcie mieści się również hipermarket Auchan, Media Expert i Pepco natomiast na terenie centrum znajduje się Decathlon i stacja paliw Auchan.

Centrum Handlowe Auchan Kołbaskowo to również restauracje, kawiarnie i cukiernie, a także przestrzenie dostosowane do potrzeb rodzin z dziećmi, w tym plac zabaw i pokój rodzica i dziecka. Klienci centrum mogą korzystać również z bezpłatnego parkingu na 1550 miejsc, w tym dla osób niepełnosprawnych oraz ładowarka samochodów elektrycznych.

Centrum mieści się w Ustowie 45 pod Szczecinem. Powstało w 2008 r. Obiekt ma 21 730 mkw. powierzchni handlowej. Centrum jest otwarte od poniedziałku do soboty w godz. 9:00-21:00 oraz w niedziele handlowe w godz. 9:30-20:00.

Katarzyna Pierzchała 3192 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }