Lidl podsumowuje rockowy sklep

Sieć po raz 9. wraz ze swoim polowym sklepem towarzyszyła festiwalowi Pol’and’Rock w Kostrzynie nad Odrą.

Lidl Rock Shop otwarty był przez 148h non stop, a starań, by wszystko sprawnie funkcjonowało dokładało ponad 240 pracowników z całej Polski.

Podczas tegorocznej edycji festiwalu zdecydowanie największym powodzeniem cieszyły się banany i arbuz, których sprzedano po 12 ton. Równie chętnie wybieranymi produktami były: pomidory, bagietka czosnkowa, sok pomarańczowy oraz lody.

W ofercie sklepu po raz pierwszy pojawiły się także piwa bezalkoholowe marki Lech w czterech wariantach smakowych. Padł również nowy rekord – sieć sprzedała aż 700 000 sztuk pieczywa.

- W polowym sklepie Lidla na przybyłych Klientów czekał nie tylko szereg atrakcyjnych promocji, ale przede wszystkim wyjątkowa atmosfera. Przez 7 dni pracy sklepu Lidl Rock Shop odwiedziła spora grupa klientów, którzy zapewnili również dobry humor i atmosferę. Nawet spontanicznie tańcząc i bawiąc się w rytm muzyki dokonywali zakupów. „Udział naszej marki w Festiwalu doskonale potwierdza ideę marki Lidl, czyli „Więcej na radość z życia” – podsumowuje Aleksandra Robaszkiewicz, communications manager Lidl Polska.

Swój debiut w Kostrzynie podsumowuje, również należąca do Grupy Schwarz, firma PreZero - wiodąca w Europie firma zajmująca się gospodarką odpadami i usługami w zakresie ochrony środowiska. PreZero wspiera rozwój gospodarki obiegu zamkniętego, pomaga zmniejszać poziom zanieczyszczeń i chronić zasoby naturalne. Jednym z działań firmy podczas festiwalu było udostępnienie butelkomatu, który działał przez 3 dni festiwalowe, łącznie przez 27 godzin. W sumie festiwalowicze oddali do urządzenia 10 tys. puszek i butelek, a firma rozdała 6 tys. gadżetów.

Joanna Hamdan 10209 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }