Kolejne produkty Sertop z certyfikatem Doceń Polskie

Tym razem na podium stanęły najnowsze produkty firmy - sery topione w plastrach.

Ponadto wszystkie z dostępnych na rynku smaków (Złoty Ementaler, Gouda i Cheddar) otrzymały także tytuł Top Produkt, przyznawane artykułom za smak, wygląd oraz stosunek jakości do ceny.

- Jesteśmy dumni z faktu, iż członkowie Loży Ekspertów kolejny raz pozytywnie ocenili nasze produkty. Dla naszej firmy jest to doskonałym potwierdzeniem ich wysokiej jakości oraz świetną rekomendacją zarówno wśród samych konsumentów, jak i naszych partnerów handlowych – mówi Aneta Będkowska, marketing manager w Sertop.

W poprzednich edycjach Ogólnopolskiego Programu Certyfikacyjnego godłami zostały uhonorowane masło klarowane w kubeczku oraz ser smażony z kminkiem Hauskyjza „Ślōnski Maszket”.  

Joanna Hamdan 10158 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }