Odnowiony MediaMarkt w łódzkim M1

Sklep sieci został gruntownie przebudowany. Placówka zaprasza do nowej przestrzeni handlowej i z tej okazji przygotowała dla klientów ofertę promocyjną, dostępną od 20 sierpnia. W ostatni weekend sierpnia zaprasza na piknik technologiczny i festyn dla rodziny.

Łódzki MediaMarkt jest od wielu lat jest miejscem zakupów nowoczesnej elektroniki użytkowej. Teraz przeszedł gruntowną przebudowę. Nowa przestrzeń handlowa została zaaranżowana tak, aby ułatwić odwiedzającym zapoznanie się z najnowszymi urządzeniami i ich funkcjami.

- Branża RTV/AGD jest jedną z podlegających najbardziej dynamicznym zmianom, co wiąże się z postępującą cyfryzacją wszystkich dziedzin życia. Pojawiają się coraz bardziej zaawansowane produkty, a innowacyjne rozwiązania zyskują rosnącą popularność – mówi Gregor Nawrath, COO MediaMarktSaturn Polska. - Coraz chętniej korzystamy z technologii na co dzień, nie boimy się testować nowinek. Unowocześniony sklep będzie teraz jeszcze lepiej odpowiadał na te właśnie potrzeby współczesnych konsumentów - uważa.

Z okazji otwarcia sklepu w nowej odsłonie klienci MediaMarkt będą mogli skorzystać ze specjalnej oferty promocyjnej, która będzie obowiązywała od 20 sierpnia. W atrakcyjnych cenach będzie można kupić m.in.: pralkę Candy CST-362L-S za 799 zł; kuchnię gazowo-elektryczną Beko FSE 52326DXD za 799 zł, telewizor Samsung UE43NU7022X za 1299 zł, Macbook Air 13,3” Apple za 3499 zł, głośnik bezprzewodowy JBL Flip4 za 319 zł, parownice do ubrań Philips GC 362 za 229 zł.

Natomiast weekend 24-25 sierpnia będzie przebiegał pod znakiem rozrywki. Przed wejściem do CH M1 odbędzie się piknik technologiczny, gdzie miłośnicy nowoczesnych technologii będą mogli zapoznać się z najnowszymi rozwiązaniami, wybranymi z oferty sklepu. Atrakcyjne nagrody będzie można wygrać w konkursie „Koło fortuny”.

MediaMarkt przygotował także atrakcje najmłodszych. Przez cały czas trwania festynu dzieci będą mogły poskakać na euroBungee oraz skorzystać z dużej, dmuchanej zjeżdżalni i ścianki wspinaczkowej. Nie zabraknie także waty cukrowej i popcornu.

W ofercie MediaMarkt można znaleźć szeroki wybór sprzętu AGD i RTV, komputerów, smartfonów, aparatów fotograficznych, sprzętu gamingowego i gier, gadżetów z zakresu elektroniki sportowej oraz akcesoriów. Sklep świadczy też różnorodne usługi przy zakupie nowych urządzeń. Wśród nich jest m.in. instalacja, pierwsze uruchomienie i konfiguracja urządzeń, podłączenie sprzętu AGD do sieci gazowej, elektrycznej i wodno-kanalizacyjnej. W sklepie można zawrzeć też umowę o usługi sieci Orange i Telewizji NC+, zabezpieczyć urządzenia mobilne folią lub szybą ochronną oraz skorzystać z punktu napraw ekspresowych, aby wymienić baterię, wyświetlacz lub dokonać innej, drobnej naprawy smartfona.

Jedną z oferowanych usług jest nieodpłatne przyjmowanie starych urządzeń, zgodnych z asortymentem sklepu. Można je oddać nawet jeśli nie zakupiło się nowych towarów. Elektroodpady są przekazywane do odpowiednich zakładów przetwarzania.

MediaMarkt jest międzynarodową siecią specjalistycznych sklepów, oferujących ofertę z zakresu elektroniki użytkowej. Marka stawia sobie za cel zapewnienie jak najszerszego dostępu do najnowszej elektroniki zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i na platformie internetowej mediamarkt.pl.

Katarzyna Pierzchała 3192 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }