Empik wprowadza abonament na zniżki i usługi

Rabaty, darmowa dostawa, benefity kulturalne, specjalne ceny we wszystkich kanałach sprzedaży a dodatkowo do 3% zwrotu środków na konto w Empik.com - oto korzyści z uczestnictwa w płatnym programie Empik Premium.

Empik Premium to usługa skierowana do wszystkich klientów, zarówno tych preferujących zakupy w sklepach stacjonarnych, jak i korzystających z Empik.com czy aplikacji mobilnej.

- Oczekiwania klientów są dla nas najważniejsze. Zależało nam na tym, by usługa Empik Premium była atrakcyjna i wygodna dla każdego, niezależnie od zwyczajów zakupowych czy ulubionych kategorii produktowych – mówi Piotr Frankowski, szef Empik Premium.

Specjalne ceny

W skład szerokiej listy benefitów, które oferuje usługa Empik Premium, wchodzi stała 15% zniżka w salonach Empik. Klienci zapłacą mniej za książki, muzykę, filmy, zabawki, artykuły papiernicze i kreatywne oraz kolekcje Empiku. To także do 20% specjalnej zniżki w Empik.com na setki tysięcy produktów oznaczonych etykietą Premium – oprócz oferty dostępnej stacjonarnie, rabatowane będą również niemal wszystkie kategorie sklepu internetowego: zdrowie i uroda, zabawki, dom i ogród, elektronika. Regularnie pojawiać się będą wyjątkowe okazje – popularne produkty w bardzo atrakcyjnych cenach. Dodatkowo klienci otrzymają do 3% zwrotu środków za zakupy na swoje konto w Empik.com, nawet do 600 złotych rocznie.

Klienci Empik Premium zyskują także darmową dostawę nie tylko do punktów odbioru, ale również kurierem. Użytkownicy łatwo i szybko zamówią produkty na Empik.com, a dzięki usłudze Empik Premium przy zakupach powyżej 40 zł odbiorą je bez żadnych dodatkowych kosztów w ponad 11 tysiącach paczkomatów oraz placówek Poczty Polskiej i stacji Orlen. Zamówienie może też być dostarczone bezpośrednio pod drzwi. Do dyspozycji wszystkich klientów jest też bezpłatny i nieobjęty limitem cenowym odbiór zamówień ze sklepu internetowego Empiku w ponad 260 salonach sieci.

Pakiet kulturalny

Empik Premium opiera się również o benefity dla ludzi ceniących kulturę i z pasją. Dla klientów dostępne będą przedsprzedaże i zniżki na koncerty oraz wydarzenia w Empik Bilety i Going. Na początek przedsprzedaż jesiennej trasy Bass Astral x Igo, specjalna pula biletów na koncert JIMEK Symphonixx w Hali Stulecia we Wrocławiu oraz zniżki na koncerty klubowe, w tym Darii Zawiałow, Ani Dąbrowskiej czy Pawła Domagały.

Amatorów literatury zachęci pakiet tysięcy audiobooków i ebooków za 0 zł w Empik Go, w tym takie hity jak „Tatuażysta z Auschwitz”, „Heather Morris”, „Kuba Wojewódzki. Nieautoryzowana autobiografia”, czy „ ja żem jej powiedziała...” Katarzyny Nosowskiej.

Zaś dla kinomaniaków Empik Premium oferuje 20% zniżki na seanse filmowe sieci Helios – czyli do 47 kin w całej Polsce. Pakiet uzupełnia 20% zniżka na pełną ofertę Empik Foto oraz do 50 odbitek zdjęć w jakości premium za 1 gr na powitanie.

- Obserwujemy kierunek rozwoju rynku retail i e-commerce, a ten jasno wskazuje na rozwiązania subskrypcyjne. Połączyliśmy wiedzę o preferencjach naszych klientów z globalnymi trendami i otrzymaliśmy usługę skrojoną na miarę współczesnego konsumenta z uwzględnieniem DNA Empiku, czyli mocno postawiliśmy na kulturę i pasje – tłumaczy Ewa Szmidt-Belcarz, prezes Grupy Empik.

Od 6,67 zł miesięcznie

Empik Premium jest dla każdego – niezależnie od tego, czy jest stałym klientem, czy korzysta z Empiku sporadycznie. W przypadku 12-miesięcznego okresu rozliczeniowego koszt wynosi 6,67 zł miesięcznie.

Empik Premium jest usługą oferowaną na czas nieokreślony, przy czym odbiorca może wybrać dogodny dla siebie okres rozliczeniowy:

  • 6,67 zł/mies. – przy 12-miesięcznym okresie rozliczeniowym,

  • 8,33 zł/mies. – przy 6-miesięcznym okresie rozliczeniowym,

  • 9,99 zł/mies. – przy miesięcznym okresie rozliczeniowym.

Usługę można uruchomić w każdym momencie, zarówno w salonie, jak i na Empik.com oraz w aplikacji.

Katarzyna Pierzchała 3192 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.

Komentarze

  • odpowiedz

    wygląda to mega zachęcająco, szczególnie przy takiej cenie subskrypcji. Fajna opcja przedsprzedaży na bilety. Ja się jaram :)

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }