Aldi zamiast Piotra i Pawła

Miał być Piotr i Paweł, będzie Aldi. W Starej Iwicznej niemiecki dyskont wystartuje już w środę 4 września.

W środę, 4 września o godzinie 7:00 nastąpi oficjalne otwarcie sklepu Aldi w Starej Iwicznej w N-Parku przy ulicy Nowej 4B. Z tej okazji przygotowano wiele atrakcji, takich jak festiwal grillowy, kącik animacyjny dla najmłodszych, degustacje flagowych produktów czy promocje sięgające nawet 50%. Świętowanie trwać będzie 3 dni, a w każdym dniu przewidziano inne atrakcje. Łączna powierzchnia nowego sklepu wynosi około 1 400 mkw.

– Cieszymy się z premiery marki ALDI w N-Parku w Starej Iwicznej, liczymy na to, że staniemy się sklepem codziennych zakupów dla mieszkańców okolicznych osiedli, a także dla klientów N-Parku, którzy zgłaszali zapotrzebowanie w tym miejscu na dyskont spożywczy, by przy okazji odwiedzin centrum handlowego dokonać też zakupów spożywczych – komentuje Maria Rutkowska, kierownik ekspansji w Aldim.

W czwartek na klientów czekać będą degustacje asortymentu świeżego, w tym pieczywa, owoców i warzyw. W tym dniu sieć przewidziała dedykowaną promocję - 20 % zniżki na pieczywo wypiekane na miejscu.

Piątek, 6 września będzie dniem dla rodzin z atrakcjami takimi jak malowanie buziek i balonowe zoo, stanowisko kreatywne, a także degustacja słodyczy, soków i napoi. Ponad 50 artykułów dla dzieci będzie można w tym dniu nabyć 20% taniej.

Wnętrze sklepu zostało zaprojektowane w oparciu o nowy koncept wizualny, gwarantujący intuicyjne zakupy w przyjaznym otoczeniu. Jego motywem przewodnim jest świeżość, zarówno pod kątem zaaranżowania przestrzeni, jak i asortymentu i jego ekspozycji. Sieć zadbała o oznaczenia, umożliwiające szybsze odnajdywanie potrzebnych artykułów, nowoczesny design i przestronność nowego sklepu. W trakcie zakupów na klientów czekają liczne udogodnienia, jak np. krajalnica do chleba czy małe wózki dla dzieci, a także pokój matki z dzieckiem czy toaleta dla klientów.

Na potrzeby nowego sklepu sieć zatrudniła kilkunastu pracowników.

O planach uruchomienia Aldiego w podwarszawskiej miejscowości pisaliśmy na handelextra.pl w połowie sierpnia. Jak informował EurobuildCEE, zajmuje on w obiekcie 1,4 tys. mkw. powierzchni. Pierwotnie zamiast niemieckiego dyskontu miał tam się znaleźć supermarket sieci Piotr i Paweł.

N-Park w Starej Iwicznej o powierzchni najmu 9 tys. mkw. otworzył się pod koniec listopada ubiegłego roku. Zlokalizowany jest tuż przy drodze wojewódzkiej nr 721, którą codziennie porusza się ok. 18 tys. samochodów. W odległości do 10 minut drogi od inwestycji mieszka ok. 43 tys. osób, a kolejne 42 tys. - w odległości od 10 do 20 minut.

W N-Parku powstały lokale handlowo-usługowe na dwóch poziomach. Swoje salony mają w nim m.in. takie marki, jak RTV Euro AGD, Martes Sport, Smyk, Super-Pharm, Pepco, Jysk, Kakadu, Top Secret, Świat Książki. W obiekcie działa też placówka Lux Med oraz Pizza Hut.

Właścicielem N-Parku w Starej Iwicznej jest firma Napollo. W przyszłym roku takie obiekty otwarte zostaną również w Gdańsku i w Łanach obok Wrocławia.

Aldi to niemiecka sieć dyskontów, licząca w Polsce 132 sklepy. Markety Aldi są obecne w Polsce od ponad dziesięciu lat. Sieć jest częścią grupy przedsiębiorstw Aldi Nord.

Magdalena Weiss 2326 Artykuły

Niepoprawna recydywistka - związana z "Handlem" w latach 1999-2005 i ponownie od 2016 r. Tropi najnowsze trendy na rynku FMCG i zmiany w gospodarce. Amatorka kuchni greckiej i bibliotek publicznych. Mieszka kątem u trzech kotów.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }