Lidl z Kartą Dużej Rodziny już trzeci rok

Ministerstwo Pracy, Rodziny i Polityki Społecznej oraz Lidl podpisują umowę, tym samym przedłużając współpracę w ramach Karty Dużej Rodziny na kolejny, trzeci rok.

Porozumienie zostało zawarte na okres 1.08.2019 – 31.07.2020, a posiadacze karty mogą w tym czasie liczyć na 10% rabaty i dodatkowe, stałe promocje.

– Już ponad 2,5 mln osób korzysta z Karty Dużej Rodziny. Liczba rodzin zgłaszających się do programu stale się powiększa co tylko potwierdza jak ważny jest to projekt. Cieszymy się, że firmy takie jak Lidl Polska przystępują do programu a następnie przedłużają w nim swoją obecność. Dzięki systematycznej pomocy razem możemy osiągnąć naprawdę dobre rezultaty i realnie wpłynąć na życie wielu polskich rodzin – podsumowuje Stanisław Szwed, sekretarz stanu w Ministerstwie Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.

W odróżnieniu od poprzednich lat ulgi dla na zakupy dla rodzin wielodzietnych w Lidlu będą niezmienne przez cały okres obowiązywania umowy. Dzięki tej współpracy posiadacze karty mogą liczyć na 10% rabatu i stałe promocje na sześć grup asortymentowych: świeże owoce i warzywa z Ryneczku Lidla, bułki i chleby Chrupiące z pieca, produkty marki W5, Baby Food w słoiczkach, kosmetyki marki Cien, artykuły marki Kuchnia Lidla (w szczególności kasza, ryż, cukier).

– Cieszymy się, że już kolejny rok współpracujemy ze Związkiem Dużych Rodzin Trzy Plus i możemy udzielić im wsparcia, którego potrzebują. Widzimy, że programy takie jak Karta Dużej Rodziny są konieczne i jak dużą potrzebę pomagamy zaspokoić. Mamy nadzieję, że dzięki skompletowaniu wyprawki szkolnej z pomocą Lidla każde dziecko będzie miało pomyślny start w nowym roku szkolnym – podkreśla Aleksandra Robaszkiewicz, communications manager Lidl Polska.

Sieć przygotowała też specjalną ofertę na produkty przydatne do skompletowania wyprawki szkolnej. W dniach 12-17 sierpnia w specjalnych cenach można kupić m.in.: plecaki, tornistry, piórniki, zeszyty, biurka szkolne, bloki papierów, kredki, farby, cyrkle, gumki, itp. Z kolei w dniach 19-24 sierpnia Lidl zaprasza po ubrania dziecięce i młodzieżowe m.in bluzy, koszulki z długim rękawem, bieliznę, jeansy, jegginsy czy sukienki.

Promocje dla posiadaczy KDR obowiązują wyłącznie w sklepach stacjonarnych sieci Lidl Polska. Akcja potrwa do 30.09 lub do wyczerpania zapasów.

Magdalena Weiss 2326 Artykuły

Niepoprawna recydywistka - związana z "Handlem" w latach 1999-2005 i ponownie od 2016 r. Tropi najnowsze trendy na rynku FMCG i zmiany w gospodarce. Amatorka kuchni greckiej i bibliotek publicznych. Mieszka kątem u trzech kotów.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }