Produkty Anny Lewandowskiej w ofercie Bohuna

Szczeciński producent wędlin premium, wprowadza do swojej oferty produkty sygnowane marką Foods by Ann.

- Współpraca z Anną Lewandowską wpisuje się w naszą strategię zachęcania klientów do dbania o zdrowie i dokonywania świadomych decyzji zakupowych - mówi Mariusz Borawski, prezes zarządu firmy Bohun.

Jego zdaniem marka Foods by Ann doskonale pasuje do asortymentu firmy, bo wszystkie wyroby Bohuna wędzone są w tradycyjnej wędzarni, bez dodatku glutenu, konserwantów, glutaminianu sodu i fosforanów

Produkty wybrane z bogatej oferty Foods by Ann już od lipca można kupić w punktach sprzedaży szczecińskiego producenta wędlin premium. Są to między innymi: smoothie o różnych smakach, masła i oleje, musli, zupy krem o smaku buraka i batata, cukinii i brokułów oraz marchwi i pomidora.

Joanna Hamdan 10960 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.