Spar Polska startuje z urodzinową loterią

Zabawa z nagrodami za zakupy rusza 16 sierpnia.

W tym roku mijają 23 lata działalności Spar na polskim rynku. Swoje urodziny sieć postanowiła świętować kolejną loterią, wprowadzając kilka nowości w jej zasadach.

Aby wziąć w niej udział wystarczy kupić jeden produkt z urodzinowego TOP 10, znajdującego się w jednym z 3 kolejnych wydań urodzinowej gazetki Spar. Sieć chce w ten sposób wyjść naprzeciw oczekiwaniom konsumentów, którym zależy na prostocie mechanizmów. Swoje zgłoszenie można będzie zarejestrować na dedykowanej stronie internetowej www.loteriaspar.pl – w loterii wprowadzony został mechanizm instant win, dzięki któremu klient rejestrujący się na stronie loterii, od razu dowie się czy wygrał jedną z nagród losowanych codziennie. To kolejna nowość, przyspieszająca informację zwrotną do klienta, w miejsce często stosowanych długich list zwycięzców dopiero po zakończeniu akcji.

Wśród uczestników loterii codziennie rozlosowywane będą bony o wartości 100 zł do sklepów Spar Polska. Dodatkowo, klienci biorący udział w loterii będą mogli także wygrać jedną z trzech atrakcyjnych nagród głównych, losowanych po jej zakończeniu: bon turystyczny o wartości 5000 zł na podróż marzeń, hulajnogę elektryczną oraz inteligentny robot odkurzający.

Szczegóły dotyczące loterii można znaleźć w gazetkach, na plakatach w sklepach sieci oraz na stronie internetowej i w mediach społecznościowych Spar Polska.

Loteria potrwa od 16 sierpnia do 21 września.

Joanna Hamdan 10960 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.