Mobilna Biedronka

Sieć wprowadza kolejne wakacyjne udogodnienie dla swoich klientów.

Po namiotach wyprzedażowych następnym pomysłem sieci są przyczepy wyprzedażowe.

Zdaniem detalisty ten nowy format sprzedaży jest idealny dla klientów szukających dobrych okazji. Produkty przemysłowe w ramach oferty Outlet Trucków można kupić w specjalnych, obniżonych aż do 70% cenach.

Gorzów Wielkopolski, Gniezno, Lwówek - to tylko kilka z wielu miast, do których przyjechały przyczepy wyprzedażowe Biedronki z towarami przemysłowymi z kategorii non food i tekstyliów, pochodzącymi z poprzednich kolekcji. Dzięki mobilnej formule sprzedaży, lokalizacja Outlet Trucków zmienia się co 7 dni, a sprzedaż odbywa się w tygodniowych cyklach. Do poniedziałku 19 sierpnia do ciężarówki będzie można wstąpić w Czarnkowie, Gnieźnie i Swarzędzu-Zalasewie. W kolejnym tygodniu od wtorku 20 sierpnia Outlet Trucki będą czekać na klientów w Kórniku na ul. Woźniaka, Lwówku na ul. Pniewskiej i we Wronkach przy Mickiewicza 24.
 
W przyczepach znajdują się terminale płatnicze umożliwiające płatność kartą oraz klimatyzatory. Ciężarówki są otwarte od 9:00 do 20:00. 
 
- Outlet Trucki Biedronki to zupełnie nowa propozycja. W każdym tygodniu przyczepy będą stały w innych lokalizacjach, umożliwiając tanie zakupy jak największej liczbie klientów z kilkunastu miejscowości. Na szukających okazji w czasie tych tygodniowych akcji wyprzedażowych czekają przyczepy o powierzchni 36 m2 z 15 paletami pełnymi produktów. Największą popularnością cieszą artykuły gospodarstwa domowego. Dzięki takiej formie sprzedaży niskie ceny, z których znana jest Biedronka, są jeszcze bardziej atrakcyjne i przystępne - mówi Adam Rybczonek, regionalny menedżer ds. marketingu operacyjnego.
 
Joanna Hamdan 10960 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.