Sklep Action od 16 sierpnia w CH Turawa Park

CH Turawa Park rozwija grono swoich najemców. W piątek 16 sierpnia nowy sklep otworzy międzynarodowa sieć Action, która zaproponuje klientom ponad 6 tys. produktów codziennego użytku w 14 kategoriach asortymentowych. Lokal obejmie ponad 1 tys. mkw. powierzchni handlowej.

Nowy sklep Action w CH Turawa Park zostanie otwarty w parku handlowym pomiędzy sklepem KIK a Punktem Odbioru Zamówień IKEA.

Oferta lokalu obejmie ponad 6 000 artykułów codziennego użytku, w tym towary znanych marek oraz własnych, z czego aż 1 500 pozycji w cenie poniżej 5 zł. Wśród nich znajdą się produkty z 14 kategorii asortymentowych: dekoracje, DIY, zabawki i rozrywka, biuro i hobby, multimedia, artykuły gospodarstwa domowego, ogród, pranie i sprzątanie, żywność i napoje, pielęgnacja ciała, zwierzęta domowe, sport, odzież i pościel. W każdym tygodniu ma pojawiać się ok. 150 nowych produktów oraz oferty specjalne.

– Jesteśmy bardzo zadowoleni, że Action zaufało CH Turawa Park. Jest to marka wciąż stosunkowo nowa w Polsce, która dynamicznie się rozwija i zyskuje na znaczeniu w skali całego rynku retail – mówi Agnieszka Pyzanowicz-Francke, dyrektor CH Turawa Park. - Widzimy duże zainteresowanie wśród konsumentów sklepami o charakterze dyskontowym, w których znajdą szeroką gamę asortymentu w niskich cenach. Kontynuując strategię rozwoju poprzez nowe otwarcia wsłuchujemy się w ich głosy, tak aby przy okazji wizyty w CH Turawa Park mogli zaspokoić wiele potrzeb na raz – tłumaczy.

Sieć Action jest na europejskim rynku od ponad 25 lat. Prowadzi ponad 1 350 sklepów w siedmiu krajach – Holandii, Belgii, Francji, Niemczech, Luksemburgu, Austrii i Polsce. W Polsce jest od 2017 r.

CH Turawa Park jest obiektem handlowym łączącym cechy galerii handlowej i retail parku, zarządzanym przez spółkę BNP Paribas Real Estate Poland. Na ponad 36 tys. mkw. powierzchni handlowo-usługowej znajduje się 60 sklepów i punktów usługowych. Jest wśród są hipermarket spożywczy Carrefour, Reserved, Mohito, Sinsay, Media Expert, Smyk, Calypso Fitness Club, C&A, Martes Sport, KiK, CCC, Super-Pharm, Takko Fashion, Deichmann, Carry, Szachownica, Rossmann, Sephora, Empik. Klienci mogą korzystać z 1400 bezpłatnych miejsc parkingowych.

Turawa Park znajduje się przy obwodnicy Opola. Lokalizacja ta zapewnia dogodny dojazd ponad 200 tys. mieszkańców miasta i okolic.

Katarzyna Pierzchała 3192 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }