Startuje wyremontowana Biedronka w Poznaniu

Na dobry początek wielkie promocje.

Zmodernizowana placówka przy ul. Polanka 22 ma salę sprzedaży o powierzchni ponad 560 mkw., parking dla klientów i jest zaprojektowana według formatu 2.0.

- Format 2.0 to optymalizowane, bardziej przystępne dla klientów ustawienie produktów. W sklepie zostały wydzielone nowe strefy, np. z pieczywem, owocami i warzywami, kosmetykami. Oznaczone są także moduły z artykułami promocyjnymi. Dzięki temu zmodernizowany sklep przy ul. Polanka 22 to zupełnie nowa jakość zakupów, co z pewnością docenią nasi poznańscy klienci - mówi Tiago Rodrigues, starszy menadżer sprzedaży w sieci Biedronka

Z okazji otwarcia zmodernizowanego sklepu Biedronka przygotowała promocje. Przez pierwszy tydzień funkcjonowania placówki posiadacze kart „Moja Biedronka” mogą kupić np. 50-calowy telewizor Smart TCL 4K UHD za 799 zł (przecena z 1499 zł) czy smartfon Xiaomi MI A2 Lite za 449 zł (przecena z 699 zł). Niektóre promocje, jak te na warzywa i owoce, w tygodniu otwarcia sięgają 67%. 
 
Dodatkowo, klienci, którzy w dniu otwarcia (13 sierpnia) zrobią w sklepie przy ul. Polanka 22 jednorazowe zakupy za co najmniej 50 zł, otrzymają w prezencie krem do rąk BeBeuty, a ci, którzy w pierwszym tygodniu wydadzą w tej placówce jednorazowo ponad 99 zł, będę mogli kupić książkę kucharską „Kuchnia Polska” za symboliczny 1 grosz.
 
Ponadto zaplanowano malowanie twarzy dzieciom i degustacje: kawy z ekspresu Delta Q - marki dostępnej jedynie w sklepach Biedronka, pieczywa i hot dogów Berlinki czy soków Cymes. Na klientów ponadto czeka możliwość uczestniczenia w wyzwaniu smaku Pepsi.
 
Sklep przy ul. Polanka 22 będzie otwarty od poniedziałku do czwartku w godzinach 7:00-22:00, w piątki i soboty od 7:00 do 23:00 i w niedziele handlowe od godz. 8:00 do 21:00.
 
Joanna Hamdan 10788 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.