Bestsellery w super cenie u Grycana

Już od minionego weekendu.

Szarlotka podawana z kremowymi lodami, latte macchiato w dwóch wersjach oraz klasyczny deser waniliowy to letnie bestsellery w lodziarnio-kawiarniach Grycan.

W promocyjnej ofercie znalazły się: deser waniliowy - kompozycja lodów waniliowych z ubijaną na miejscu  bitą śmietaną, udekorowana polewą czekoladową oraz rurką wypiekaną we własnej pracowni cukierniczej w cenie 12,90 zł; latte macchiato - kawa parzona z włoskiej mieszanki, wybranej osobiście przez właścicieli, przygotowana na bazie pojedynczego espresso z mlekiem i mleczną pianką w cenie 9,90 zł - dostępna również w wersji na zimno; szarlotka na gorąco - domowa szarlotka na kruchym, maślanym cieście, podawana na gorąco z sosem cynamonowym, porcją lodów waniliowych i bitą śmietaną w cenie 12,90 zł.

Oferta promocyjna Bestsellery w super cenie dostępna jest od 10 sierpnia do 27 września we wszystkich lodziarnio-kawiarniach sieci Grycan - Lody od pokoleń.

Joanna Hamdan 9854 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }