Pokazywane w serwisie treści mają charakter informacji o produktach dostępnych na rynku a nie ich reklamy w rozumieniu Ustawy o wychowaniu w trzeźwości (Dz. U. 2012 poz. 1356). Oświadczam, że mam ukończone 18 lat i chcę zobaczyć pełną wersję artykułu.
Tak, pokaż artykuł Nie wyrażam zgody

Pierwsza polska linia alkoholi dla kobiet

Mowa o She.

BZK Alco wprowadza linię alkoholi, stworzoną specjalnie dla kobiet - She. W jej skład wchodzi wódka czysta oraz trzy likiery, każdy dostępny w wyszukanym wariancie smakowym.

Zdaniem producenta She to propozycja dla pań, które poszukują nowych doznań smakowych, czerpiąc radość ze wspólnej celebracji każdej z chwil spędzonych w damskim gronie. Łączy je najwyższa jakość składników i wyjątkowe receptury. Smukła butelka w eleganckiej, matowej czerni z odważnymi elementami kolorystycznymi sprawia, że produkty z linii She są nie tylko doskonałym urozmaiceniem kobiecych spotkań, ale także prezentem trafiającym w wyrafinowane gusta. She to kolekcja alkoholi otwierająca drzwi do świata kobiecych smaków.

Wódka czysta She jest aksamitnie gładka i powstała z wyselekcjonowanego zboża i krystalicznie czystej wody Wódka Czysta SHE z 40-procentową zawartością to propozycja bazy do drinków.

Z kolei Likiery She dostępne są w 3 wariantach, gwarantujących eksplozję łagodnego smaku. Doskonale smakują z kostkami lodu albo jako dodatek do drinków.

Likier Opuncja Figowa She łączy owocowe orzeźwienie z gładkością i głębią trunku. Jego świeżość i rześkość idealnie wpasowują się w słoneczne leniwe dni i gorące letnie noce wypełnione radosnym śmiechem płynącym z damskich spotkań.

Likier Kawa z Pomarańczą She jest pełen kawowego aromatu, wzbogaconego słodkimi, ale intensywnymi nutami owocu pomarańczy. To unia smaków, która dopełni każde kobiece spotkanie.

Kusząca i oryginalna nuta dojrzewających w słońcu granatów to Likier Granat She. Gładki i mocno owocowy smak zaskoczy swą wyjątkowością najbardziej wymagające uczestniczki spotkań.

BZK Alco wchodzi w skład jednej z największych w Polsce grup przetwórstwa rolnego. Należą do niej również Bakoma, Bakoma-Bis, Polskie Młyny, Komagra, Bioagra i Bioagra — Oil i Staoil. Ich ścisła współpraca daje gwarancję wytwarzania trunków na bazie najlepszych surowców. W odróżnieniu od innych producentów, spółka posiada aż 488 półek destylacyjnych, które umożliwiają siedmiokrotną destylację spirytusu. Dzięki temu powstaje idealnie czysty i niezwykle łagodny produkt. Taka też jest She.

Joanna Hamdan 10788 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.