McDonald’s w Augustowie już otwarty

9 sierpnia została otwarta pierwsza restauracja sieci w tym mieście.

Nowy lokal mieści się przy ul. Wojska Polskiego na trasie wjazdowej do miasta od strony Białegostoku.

Pierwsza w Augustowie restauracja McDonald’s jest czynna codziennie od 7:00 do 23:00, a w piątki i soboty do 0:00. Od poniedziałku do piątku do godz. 10:30, a w weekendy do godz. 11:00 obowiązuje menu śniadaniowe. W pozostałych godzinach dostępna jest oferta burgerów i klasycznych produktów McDonald’s. Goście mogą skorzystać również ze strefy kawiarnianej McCafé.

Sala jadalna, przestronny ogródek oraz strefa McCafé oferują łącznie ponad 180 miejsc siedzących. Na zewnątrz restauracji znajduje się plac zabaw dla dzieci oraz parking dla samochodów osobowych i autobusów, liczący 21 miejsc. Ponadto zmotoryzowani goście mogą skorzystać z linii McDrive.

Lokal jest przystosowany do obsługi osób z niepełnosprawnościami. Oferuje też darmowy dostęp do Internetu. Obsługę gości zapewnia 60 pracowników, w tym 10 menadżerów.

Joanna Hamdan 9854 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }