Chorten rośnie na Podlasiu

9 sierpnia została otwarta nowa placówka w tym regionie.

Niemal 200 mkw. powierzchni ma nowootwarty sklep Grupy Chorten w miejscowości Kobylin-Borzymy. Jest to kolejna placówka należąca do samych założycieli Grupy Chorten.

Obecnie Grupa Chorten ma już 1670 sklepów partnerskich w 11 w regionach, ale najsilniejsza współpraca dotyczy województwa podlaskiego. Jest tu niemal 400 placówek. Nowy punkt w Kobylinie-Borzymach mieści się w obiekcie, w którym już wcześniej funkcjonował sklep spożywczy, ale został zmodernizowany, wyposażony w nowe chłodnie, regały i inne meble. Market oferuje cały asortyment ogólnospożywczy i  ma bardzo rozbudowany dział mięsno-wędliniarski i piec do pieczywa.

- W naszych sklepach mocno stawiamy na stoiska mięsne, ponieważ jest to nasz wyróżnik na tle konkurencji. Korzystamy z produktów najlepszych dostawców i klienci cenią sobie wysoką jakość regularne dostawy mięsa – podkreśla Zenon Wołpiuk, współwłaściciel sklepu.

W sklepie zaplanowano także specjalny regał z marką premium Grupy Chorten Z Podlaskiej Spiżarni, jest tu także stoisko partnerskie Mlekovity.

- Z racji bardzo dobrej współpracy z Mlekovitą mamy w sklepie jej stoisko z pełną ofertą produktów mleczarskich i wielu nowości, które nie są tak szeroko dostępne w innych sklepach - mówi Marian Ciepły z Grupy Chorten.

Sklep posiada trzy stanowiska kasowe i parking dla zmotoryzowanych klientów. Zatrudnienie znalazło tu 9 osób.

Joanna Hamdan 10954 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.