Prezes Carrefoura poprowadzi drużynę podczas Tour de Pologne

Carrefour Cycling Team wystartuje w Tour de Pologne Amatorów, które odbędzie się 9 sierpnia w Bukowinie Tatrzańskiej. Udział pracowników sieci w wyścigu wpisuje się w działania firmy związane z realizacją strategii transformacji żywieniowej i promocją aktywnego stylu życia.

Wyścig kolarskich amatorów wystartuje w najbliższy piątek o 7:30 na trasie Bukovina Resort – Bukowina Tatrzańska. Zawodnicy mają do przejechania 60 km, a na trasie czekają na nich wymagające podjazdy, m.in. Ściana Harnaś, Ściana Bukovina oraz podjazd do Bukowiny Tatrzańskiej.

Na starcie stanie ponad 20 kolarzy z Carrefour Cycling Team, którzy w wyścigu będą ścigać już po raz trzeci. Zespół poprowadzi Christophe Rabatel, prezes Carrefour Polska, który dołączył do rowerowej drużyny.

- To będzie mój pierwszy start w Tour de Pologne Amatorów. Cieszę się, że mogę dołączyć do naszej kolarskiej drużyny Carrefour Cycling Team – mówi Christophe Rabatel, prezes Carrefour Polska. – Biorąc udział w wyścigu pokazujemy, że Carrefour, w ramach swojej strategii transformacji żywieniowej dla wszystkich, nie tylko zachęca klientów do lepszego jedzenia i aktywności fizycznej, aby promować zdrowy styl życia. To wartości ważne dla nas wszystkich i jako pracownicy Carrefour również je podzielamy – przekonuje Christophe Rabatel.

Tour de Pologne Amatorów towarzyszy głównym zawodom od 2010 r. i na stałe wpisał się w krajobraz największego polskiego wydarzenia kolarskiego. Wyścig pozwala wszystkim, którzy kochają kolarstwo i sportowe zmagania, spróbować swoich sił na jednym z odcinków trasy, którą następnie pokonują profesjonaliści podczas 7. etapu Tour de Pologne. Wyścig amatorów jest też okazją do przekazania wsparcia potrzebującym. W tym roku część wpisowego z Tour de Pologne Amatorów jest przeznaczona na pomoc w rehabilitacji Ryszarda Szurkowskiego. Ponadto, przy okazji wyścigu, na rzecz legendy polskiego kolarstwa organizowane są też trzy charytatywne aukcje.

 

 

Katarzyna Pierzchała 3463 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.