LaQ. Kule do kąpieli

Musująca kule do kąpieli, według producenta, zapewniają nie tylko relaks, ale i nawilżenie skóry jak po użyciu balsamu. To zasługa wegańskiego składu, w którym znalazły się masło shea, olej ze słodkich migdałów oraz witamina E.

Wystarczy wyjąć kulę z ochronnej folii i wrzucić do wanny pełnej ciepłej wody. Do wyboru są trzy zapachy, które możemy zmieniać w zależności od naszego nastroju - kiwi z winogronem, wiśnię lub banana.

W LaQ tradycyjnie nie zabrakło propozycji dla mężczyzn na bazie aktywnego węgla, która po rozpuszczeniu wydziela zapach ekskluzywnych męskich perfum.

Najmłodszym LaQ proponuje musującą kulę do kąpieli z niespodzianką w postaci ukrytego w jej wnętrzu malutkiego, zabawnego mydełka. Dzięki niej zwykła kąpiel może zmienić się w niezwykłą zabawę. Dodatkowo kula, w zależności od wyboru jednej z trzech wersji, barwi wodę na niebiesko, różowo lub pomarańczowo.

Wszystkie kule wykonywane są ręcznie i nie zawierają SLS, silikonów oraz parafiny.

Sugerowana cena kuli: 11,99 zł 

Sugerowana cena kuli dla dzieci: 15,99 zł

Produkty dostępne w Auchan, sieciach kosmetycznych i drogeriach oraz na www.laq.pl

LaQ to poznańska firma oferujące kosmetyki do twarzy i ciała oparte na naturalnych składnikach.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }