Już za chwilę targi regionalne sieci Rabat

Na październik i listopad sieć Rabat zaplanowała kolejne edycje targów regionalnych. Są one dedykowane właścicielom i prowadzącym sklepy zrzeszone w sieci Rabat, liczącej już ponad 1700 placówek.

W tym roku targi regionalne odbędą się w trzech terminach: 3-4 października w Licheniu odbędzie się druga edycja targów dla regionu Wielkopolska, 24-25 października w Szklarskiej Porębie trzecia edycja dla franczyzobiorców z Dolnego Śląska a 14-15 listopada w Wiśle czwarta edycja dla regionu śląskiego.

Tego typu targi to spotkania o zasięgu lokalnym z kluczowymi kontrahentami, dystrybutorami oraz franczyzobiorcami sieci. Jak szacuje operator, jesienią przyciągną one ponad 1000 gości z całej Polski.

- Dołożymy pełni starań, aby spotkania biznesowo-integracyjne były przygotowane na najwyższym poziomie, a ich atrakcyjność wzrosła w stosunku do roku ubiegłego. Specjalnie przygotowany katalog targowy zawierać będzie niesamowicie korzystne oferty, ceny promocje oraz pakiety zakupowe – usłyszeliśmy w centrali sieci Rabat.

Zarząd sieci zaznacza, że stoi przed nimi ogrom pracy i nieustanny rozwój franczyzy w Polsce. W 2019 r. Rabat chce nie tylko rozwinąć poszczególne regiony, ale przede wszystkim stać się siecią ogólnopolską o zasięgu liczącym ponad 2000 sklepów.

- Wraz z rozwojem nie zatracimy jakości i możliwości, które dotychczas były oferowane naszym franczyzobiorcom. Istniejemy na rynku już ponad 22 lata, a każdy rok przynosi kolejne satysfakcjonujące możliwości na rynku branży FMCG. Będziemy ten potencjał wykorzystywać w maksymalny sposób – zapewnia zarząd sieci, którą szczegółowo opisywaliśmy tutaj.

Miesięcznik „Handel” oraz portal handelextra.pl patronują targom regionalnym sieci Rabat, podobnie jak jej targom centralnym, które odbyły się w tym roku w czerwcu w Zakopanem.

 

Katarzyna Pierzchała 3548 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.