Revers Cosmetics. Bamboo Derma Fixer

Puder bambusowy Bamboo Derma Fixer stworzono z myślą o utrwalaniu makijażu, w tym również makijażu scenicznego.

Jak podkreśla producent puder jest niezwykle drobny, miękki i delikatny, a nałożony na skórę błyskawicznie się w nią wtapia i staje się zupełnie niewidoczny. Puder ma najwyższy stopień matowienia, dlatego szczególnie polecany jest dla cery mieszanej i tłustej. Nadaje wyjątkowo gładkie i matowe wykończenie makijażu, optycznie zmniejsza pory. Skutecznie łagodzi podrażnienia oraz reguluje pracę gruczołów łojowych, a także pomaga pielęgnować cerę dzięki działaniu antybakteryjnemu i przeciwtrądzikowemu.

Sugerowana cena Bamboo Powder wynosi 14,99 zł. 

Revers Cosmetics to firma z polskim kapitałem, która chce dostarczać klientom konkurencyjne produkty zgodne z najwyższymi światowymi normami. Kosmetyki produkowane są w siedzibie firmy w Raszynie, ok 10 km od Warszawy.

Ilona Mrozowska 3589 Artykuły

W „Handlu” od 2005 r. Blisko tematyki przemysłowej i producenckiej. Właścicielka białej kulki, czyli szynszyli o imieniu Tula.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.