InPost dla graczy komputerowych

InPost uruchamia usługę dedykowaną graczom komputerowym. Dzięki współpracy z serwisem dogry.pl, użytkownicy usług InPost mogą dołączyć do programu partnerskiego. InPost tłumaczy tę decyzję rosnącą ilością graczy w Polsce, którzy równocześnie są konsumentami.

Szacuje się, że naszym kraju jest nawet 20 mln użytkowników gier komputerowych, co oznacza, że z tej formy rozrywki korzysta połowa populacji. Dlatego InPost, jako pierwsza firma kurierska na świecie, wprowadza program dla graczy – za zamawianie paczek uczestnicy dostają bonusy: waluty premium do najpopularniejszych gier, skiny czy pełne wersje gier na różne platformy, vouchery do m.in. Netflixa, Allegro czy Paysafecard.

Przystąpienie do programu jest proste: wystarczy zarejestrować się na portalu gogry.pl, wejść na dedykowaną podstronę i wpisać numer telefonu, na który zamawia paczki. Następnie co miesiąc otrzymuje się nagrody – punkty dogry.pl – ich liczba zależy od ilości zamówionych paczek w danym miesiącu.

Jak komentuje Rafał Brzoska, prezes InPostu, nowa inicjatywa to rzadkie połączenie branży gamingowej z kurierską, bo pierwsze tego typu. - Jesteśmy przekonani, że współpraca ma bardzo duży potencjał – w świecie digitalu, nasyconym przez media, zyskanie uwagi konsumenta jest coraz większym wyzwaniem. Gamekit mówi językiem graczy i tworzy dla nich dedykowane kampanie i programy lojalnościowe. Tylko w Polsce dociera do ponad 3 mln graczy, a na świecie ma już ponad 18 mln użytkowników. Prawie połowa internautów korzysta z adblocków1, a program InPost z Gamekit pozwala na dotarcie do tej ważnej i rosnącej grupy konsumentów - uważa Rafał Brzoska.

InPost dostarczył w 2018 r. ponad 86 mln przesyłek, czyli o 52,5% więcej niż rok wcześniej. Dostawy za pośrednictwem paczkomatów wzrosły o 56,3%, a przez Kuriera InPost o 45,5%.

1 Digital 2019 Poland, We Are Social, styczeń 2019

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }