Nowa etykieta od Checkpointu

Checkpoint Systems, dostawca rozwiązań opartych na technologii RFID, zaprezentował nowy rodzaj etykiety na towary sklepowe.

Dwufunkcyjna etykieta ochronna Checkpoint RF merchandise protection label – Super Flag Tag pozwala na skuteczną ochronę przed kradzieżą produktów oraz zapewnia pełną widoczność wszystkich informacji na opakowaniu.

– Etykieta Super Flag Tag o podwójnym zastosowaniu pozwala sklepom na zabezpieczenie produktów przed kradzieżą oraz manipulowaniem, umożliwiając sklepom detalicznym i markom ochronę większej liczby produktów bez negatywnego wpływu na walory estetyczne opakowania lub wpływania na planogram – zapewnia Ewa Pytkowska, dyrektor sprzedaży na Polskę w Checkpoint Systems Polska. – To pierwszy produkt na rynku, który łączy te korzyści, pozwalając na widoczne aplikowanie zabezpieczeń bez zakrycia tekstów prawnych lub marki – dodaje.

Etykieta Super Flag Tag jest odporna na ingerencję osób trzecich, a jednocześnie łatwo owija się wokół rogów pudełek, uszczelniając opakowanie. Posiada również dużą powierzchnię z klejem o wysokiej przyczepności, co utrudnia jej usunięcie bez widocznego uszkodzenia opakowania produktów.

Etykiety wyposażone są ponadto według producenta w najmniejsze na świecie tagi radiowe o najlepszych parametrach z opcjonalnym logo Black Lock, co do których udowodniono, że zmniejszają straty nawet o połowę. Sprawdzą się one przy ochronie przed kradzieżą małych produktów, takich jak kosmetyki, artykuły farmaceutyczne i inne akcesoria. Dzięki temu, że są przezroczyste, kody kreskowe i inne kluczowe informacje umieszczane na towarach nie są zasłonięte.

 

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.