Pokazywane w serwisie treści mają charakter informacji o produktach dostępnych na rynku a nie ich reklamy w rozumieniu Ustawy o wychowaniu w trzeźwości (Dz. U. 2012 poz. 1356). Oświadczam, że mam ukończone 18 lat i chcę zobaczyć pełną wersję artykułu.
Tak, pokaż artykuł Nie wyrażam zgody

Wina bezalkoholowe w ofercie winnicalidla.pl

Kategoria produktów bezalkoholowych zyskuje coraz więcej zwolenników, co zauważa też Lidl uzupełniając asortyment winnicalidla.pl o trzy nowe napoje na bazie wina gronowego.

 Wśród nowości serwisu winnicalidla.pl bez dodatku alkoholu są m.in. białe musujące Chardonnay, jak i klasyczne Cabernet sauvignon. Najnowsza oferta stanowi alternatywę dla osób, które z różnych powodów nie mogą sięgać po klasyczne wino lub świadomie z niego rezygnują.

Jak zaznacza operator, napoje alkoholowe na bazie wina gronowego zachowują smak i aromat wina. Podczas produkcji trunki przechodzą proces fermentacji, następnie alkohol jest z wina usuwany przy użyciu najnowocześniejszych metod filtracji i destylacji próżniowej. Co więcej, wina bez dodatku alkoholu są trzykrotnie mniej kaloryczne niż wina z alkoholem.

Co dokładnie proponuje serwis winnicalidla.pl? Sparkling chardonnay, bezalkoholowe, czyli białe, musujące. Charakteryzuje się orzeźwiającym, owocowym aromatem mango, ananasa, dojrzałego jabłka, ciasta drożdżowego i miodu. Sprawdza się jako aperitif oraz jako dopełnienie posiłku na bazie drobiu, ryb, owoców morza, a także sałatek i surowych warzyw.

Kolejne wino w ofercie to Chardonnay, bezalkoholowe. W tym napoju na bazie wina gronowego wyczuwalne są akcenty mango, ananasa, dojrzałego jabłka, ciasta drożdżowego i miodu. Podobnie jak w wersji musującej pasuje do dań z drobiem oraz owocami morza. Napój gronowy wyprodukowane z odmiany chardonnay. Orzeźwiająca kwasowość sprawia, że trunek smakuje z daniami na bazie drobiu, ryb lub owoców morza.

Z kolei Cabernet sauvignon to specjalna wersja bezalkoholowa o intensywnej rubinowo-purpurowej barwie. Wyczuwalne zarówno w ustach, jak i nosie akcenty czarnej porzeczki, maliny, powideł śliwkowych i skórki chleba komponują się z potrawami mięsnymi.

Oferta jest dostępna od poniedziałku 5 sierpnia w serwisie winnicalidla.pl/bezalkoholowe. Dodatkowo zestaw 6 win jest dostępny w promocyjnej cenie 99 zł (od 5.08, godz. 8:15 do 19.08, godz. 8:15 lub do wyczerpania zapasów).

Aby kupić wina należy zarezerwować produkt online, a następnie odebrać go w wybranym sklepie Lidl.

 

Katarzyna Pierzchała 3548 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.