Galeria Solna z piekarnią Grochola Prawdziwy Chleb

Galeria Solna w Inowrocławiu poszerzyła swoją ofertę gastronomiczną o nowego najemcę - popularną na Kujawach piekarnię Grochola Prawdziwy Chleb. Klienci jedynej w mieście galerii zyskali więc dostęp do nowego punktu gastronomicznego, który poza pieczywem, oferuje m.in. świeże kanapki, sałatki i kawę

Sieć piekarni Grochola Prawdziwy W lokalu o powierzchni 48 mkw. klienci znajdą nie tylko chleb, pączki, drożdżówki, ale także kanapki na ciepło lub zimno, pasty kanapkowe, koktajle, jogurty oraz kawę z bydgoskiej palarni i wiele innych, głównie śniadaniowych przysmaków. Do najemcy przynależy wewnętrzny ogródek ze stolikami i fotelami.

 – Liczymy na to, że m.in. dzięki bogatej ofercie śniadaniowej, stanie się ona stałym punktem gastronomicznym nie tylko dla klientów odwiedzających naszą galerię, ale i pracowników centrum – mówi Emilia Iwanciw, dyrektor Galerii Solnej.

Na terenie centrum znajdują się także kawiarnie i strefa food court z takimi markami jak: włoska restauracja Oregano, Kogel Mogel (naleśniki i gofry), Olimp (fast casual dining) oraz Czas na herbatę, Grycan, palarnią kawy Lafaye, czy cukiernią Sowa.

 

Katarzyna Pierzchała 3076 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }