Słodycze Wawel wchodzą do kin Cinema City w Europie Środkowej

Firma Wawel i sieć kin Cinema City zawarły międzynarodową umowę koncesyjną na sprzedaż produktów luzowych. Słodycze są już dostępne w modułowych ekspozytorach "Wolność Wyboru" specjalnie dopasowanych do potrzeb barów kinowych we wszystkich Cinema City.

Od września produkty marki Wawel trafią nie tylko do kin w Polsce, ale także na terenie Słowacji, Czech, Bułgarii, Rumunii oraz Węgier. Działania w kinach w całym regionie CEE koordynuje dział marketingu Wawel oraz New Age Media.

Międzynarodowa umowa koncesyjna na sprzedaż słodyczy Wawel w barach kinowych Cinema City to pierwszy etap długofalowej współpracy. Kolejne etapy zakładają rozszerzenie portfolio oferowanych produktów oraz prowadzenie działań promocyjnych, opracowanych specjalnie z myślą o przestrzeni nowoczesnych multipleksów. Pierwsze działania będą wdrażane jeszcze w tym roku.

Koncept „Wolność Wyboru” marki Wawel to różne rodzaje słodyczy tej marki dostępne w ekspozytorach, z możliwością komponowania ulubionego mixu na wagę. W kinach ekspozytory stoją przy barach kinowych, a swoje mieszanki słodyczy klienci mogą ważyć przy kasach.

Kluczowe produkty marki Wawel będą wspierane kampaniami kinowymi.

– Koncesja na dystrybucję słodyczy w barach kinowych Cinema City to dla nas ważny międzynarodowy projekt - komentuje Tadeusz Czarniecki, dyrektor marketingu w firmie Wawel. Jak mówi, kino jest jedną z najpopularniejszych form rozrywki wśród konsumentów, dlatego Wawel zdecydował się na stałą obecność w Cinema City zarówno w Polsce, jak i innych krajach regionu. - Obecność w kinach w 6 krajach z pewnością zapewni marce Wawel jeszcze większą rozpoznawalność, pozytywny efekt wizerunkowy i rezultaty sprzedażowe – dodaje Tadeusz Czarniecki.

 

Ilona Mrozowska 3646 Artykuły

W „Handlu” od 2005 r. Blisko tematyki przemysłowej i producenckiej. Właścicielka białej kulki, czyli szynszyli o imieniu Tula.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.