"Śniadaniowe wspomnienia" z płatkami Nestlé

1 sierpnia ruszył konkurs pod hasłem "Śniadaniowe wspomnienia", którego organizatorem jest CPP Toruń-Pacific, producent płatków Nestlé.

Zasady konkursu są proste. Należy kupić płatki śniadaniowe Nestlé biorące udział w promocji i zachować paragon. Następnie trzeba pokazać na zdjęciu swoje wspomnienia z płatkami śniadaniowymi Nestlé i zarejestrować zgłoszenie.

Do wygrania jest ponad 700 nagród. Nagrody podzielone są na dzienne (np. batony, płatki), tygodniowe (aparat Instax Mini 9 o wartości 369 zł) oraz miesięczne (projektor Epson o wartości 2 496,90 zł).

Organizator przewidział 500 nagród dziennych, 15 nagród tygodniowych przez osiem pierwszych tygodni konkursu oraz po 16 nagród w pięciu ostatnich tygodniach trwania konkursu, a także 15 nagród miesięcznych (po 5 w każdym miesiącu trwania konkursu).

Sprzedaż produktów promocyjnych rozpoczyna się 1 sierpnia 2019 r. i trwa do 31 października 2019 r.

Ilona Mrozowska 3577 Artykuły

W „Handlu” od 2005 r. Blisko tematyki przemysłowej i producenckiej. Właścicielka białej kulki, czyli szynszyli o imieniu Tula.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.