Mentos Pure Fresh w Costa Coffee

Perfetti Van Melle Polska rozpoczęło akcję samplingową w kawiarniach Costa Coffee.

Od 1 sierpnia, każdy kto w jednej z kawiarni sieci Costa Coffee zamówi zestaw składający się z dowolnego napoju i drobnej przekąski, otrzyma również bezpłatnie opakowanie gum do żucia Mentos Pure Fresh Mint.

- Dzięki akcji samplingowej, realizowanej przy współpracy z siecią Costa Coffee, docieramy do konsumentów dokładnie wtedy, kiedy tego potrzebują. W momencie, gdy po posiłku szukają odświeżenia, pod ręką mają gumę do żucia bez cukru Mentos Pure Fresh - mówi Michał Bonecki, consumer marketing manager w Perfetti Van Melle Polska.

Promocja obowiązuje we wszystkich kawiarniach Costa Coffee, zlokalizowanych na terenie całej Polski. Zarejestrowani użytkownicy Costa App otrzymają specjalny, dedykowany akcji mailing oraz powiadomienie w aplikacji mobilnej. Szczegóły oraz dodatkowe informacje, goście odwiedzający kawiarnie znajdą w drukowanych materiałach promocyjnych, dystrybuowanych we wszystkich lokalach.

Akcja samplingowa otrzyma silne wsparcie w mediach społecznościowych marki gum z portfolio Perfetti van Melle oraz na social media Costa Coffee. Głównym punktem promocji będzie konkurs, prowadzony na fanpage'u Mentos. W czasie jego trwania konsumenci powalczą o 30 voucherów na zakup produktów w kawiarniach Costa Coffee oraz o nagrodę główną – rower miejski.