Zgarnij z handelextra.pl rabat na bilety na jesienną edycję Business Insider Trends Festival

2-3 października odbędzie się Trends Festival, nad którym portal handelextra.pl objął patronat medialny. Z tej okazji mamy dla Wszystkich naszych sympatyków prezent, tj. -30% na wszystkie bilety.

Zasady są proste. Wejdź na stronę https://trendsfestival.pl  i dokonując zakupu wpisz kod: HandelExtra (kod jest ważny do 3.10.2019 r.). Gotowe!

Business Insider Trends Festival odbędzie się w Warszawie w dniach 2 i 3 października br. To międzynarodowa konferencja skierowana do kadry zarządzającej, menedżerów oraz przedstawicieli start-upów. W czasie spotkania światowej klasy eksperci opowiedzą o globalnych trendach zmieniających finanse, media, technologię, medycynę i zdrowia oraz spróbują przewidzieć, czym będzie żył świat w kolejnych latach. 

Obecność na potwierdzili już m.in Henry Blodget, założyciel Business Insider Inc., Hannes Schmid, fotograf, milioner i filantrop, założyciel organizacji Smiling Geco oraz Zev Siegl, współzałożyciel sieci kawiarni Starbucks. Wśród prelegentów Business Insider Trends Festival znajdą się również Ingo Rübe, założyciel i dyrektor generalny BOTLabs, Mark T. Hofmann, analityk kryminalny i psycholog biznesu oraz Aleksander Wandzel, VP Sales & Marketing w Abstra. Grupę prelegentów wzbogaci również Ylva M Andersson, coach i trener przywództwa i zespołów.

więcej o Trends Festival czytaj tutaj.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.