ID Logistics szuka 800 pracowników

W związku z planowanym otwarciem dwóch nowych magazynów ID Logistics w Polsce - jeden w Mszczonowie a drugi w pobliżu Rawy Mazowieckiej - firma zatrudni do początku 2020 r. ok. 800 osób.

Obecnie trwa już rekrutacja na różne stanowiska: od magazyniera, specjalistów ds. HR, finansów, administracji magazynowej, operacji magazynowych i transportowych, aż po liderów zmian oraz managerów operacji magazynowych.

Magazyny ID Logistics w Polsce, gdzie pracuje 1700 osób, są nowoczesnymi obiektami, wyposażonymi w technologie usprawniające pracę (np. automatyczny system do załadunku / rozładunku aut, automatyczną linię foliującą, autonomiczne wózki wysokiego składowania, itp.), a do tego - jak zapewnia firma - mają dobrze wyposażone zaplecza socjalne.

- Dążymy do maksymalnej ergonomii pracy, aby te najcięższe zadania wykonywane były przez maszyny. Dzięki temu praca jest efektywniejsza i bezpieczniejsza. Dbamy też o szkolenia naszych pracowników i to już od pierwszego dnia zatrudnienia. Opracowaliśmy własne programy, które realizuje zespół wewnętrznych trenerów. Staramy się podchodzić indywidualnie do każdego z pracowników – zapewnia Małgorzata Hornig, dyrektor HR, ID Logistics Polska.

Jak zapewnia, firma oferuje atrakcyjne rynkowe wynagrodzenia. Do tego pracownicy mogą liczyć na system bonusowy (nagrody pieniężne) i benefity tj. opieka medyczna, czy rozbudowany fundusz socjalny. Szczególną uwagę operator przywiązuje do tworzenia dobrej atmosfery w pracy, organizując wydarzenia integracyjne, dni otwarte, pikniki, turnieje sportowe, itp. W firmie istnieje ponadto program „First day at work”, który ma za zadanie bezstresowo wprowadzać nowych pracowników do firmy i wdrażać ich do pracy.

 

Ilona Mrozowska 3648 Artykuły

W „Handlu” od 2005 r. Blisko tematyki przemysłowej i producenckiej. Właścicielka białej kulki, czyli szynszyli o imieniu Tula.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.