Na mocnym gazie od Żywca Zdrój

Jeszcze do końca sierpnia trwa kampania reklamowa wody Żywiec Zdrój Mocny Gaz pod hasłem "Uderzające orzeźwienie", przedstawiająca produkt jako sposób na naturalne, mocne orzeźwienie w upalne dni.

Działania prowadzone są w telewizji, internecie – w tym w formacie VOD, w formie reklam na YouTube oraz w mediach społecznościowych i aplikacjach mobilnych. Działania potrwają do końca sierpnia.

Kampania Żywiec Zdrój „Uderzające orzeźwienie” jest dedykowana wodzie gazowanej Mocny Gaz i ma na celu podkreślenie mocnego orzeźwienia, jakie dostarcza produkt. Woda źródlana Żywiec Zdrój Mocny Gaz, jak podkreśla producent, charakteryzuje się dużym nagazowaniem, dzięki czemu orzeźwia i gasi nawet największe pragnienie.

Akcję w ramach kampanii wspierają reklamy plasowane m.in. w telewizji oraz Internecie, w tym na kanale YouTube, w mediach społecznościowych oraz w aplikacjach mobilnych. Równolegle będą prowadzone działania shopper-marketingowe.

Ilona Mrozowska 3336 Artykuły

W „Handlu” od 2005 r. Blisko tematyki przemysłowej i producenckiej. Właścicielka białej kulki, czyli szynszyli o imieniu Tula.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }