Wciąż można "Chrupnąć kasę" w loterii wafli Familijnych

Jeszcze tylko do 31 lipca, jest szansa, aby wygrać nagrody w loterii marki Familijne, realizowanej pod hasłem "Chrupnij Kasę!". Nagrodą główną jest 50 tys. zł.

Aby mieć szansę na szybką gotówkę (codziennie 50 osób wygrywa 50 złotych), należy kupić opakowanie wafli Familijnych, oznaczone naklejką promocyjną z unikalnym kodem. Kod należy wpisać na stronie loterii www.promocjafamilijne.pl.

Zwycięzca od razu otrzymuje informację o wygranej i  możliwości odebrania gotówki za pomocą BLIK lub standardowego przelewu. Każde zgłoszenie zwiększa szansę na 50 tys. zł – nagrodę główną, która zostanie rozlosowana już za tydzień.

W loterii bierze udział 6 najpopularniejszych smaków wafli Familijnych: Familijne o smaku śmietankowym, kakaowym i kakaowo-śmietankowym oraz Familijne Gofrowe z musem o smaku czekoladowym, waniliowym i karmelowym. Produkty są dostępne w sklepach w cenie det. ok. 3,99 zł/opakowanie.

Loteria jest szeroko wspierana w telewizji, w punktach sprzedaży i internecie, między innymi we współpracy z influencerami.