Piwo rzemieślnicze specjalnie dla Dużego Bena

Do oferty Dużego Bena, stworzonej przez Grupę Eurocash sieci marketów alkoholowych, trafiły właśnie dwa rodzaje piwa, które dostępne będą tylko i wyłącznie w sklepach tej marki. Piwo pszeniczne "No PSZEcież" i APA "SatrAPA" warzy dla Dużego Bena browar rzemieślniczy - Inne Beczki.

Marka Duż Ben niedawno świętowała otwarcie 50. placówki i wejście na Dolny Śląsk. - Dzisiaj natomiast celebrujemy premierę dwóch nowych piw warzonych przez Inne Beczki specjalnie na zlecenie Dużego Bena – mówi Daniel Nowaczyk, brand manager Dużego Bena.

Wyjaśnia, że wprowadzenie do oferty piw na wyłączność to odpowiedź na potrzeby klientów, szczególnie tych najbardziej wymagających i poszukujących nowych smaków. A jest ich sporo - stanowią już ok. 20% wszystkich klientów. To oni w formie głosowania na Facebooku zdecydowali o nazwie piw. Tak powstało piwo pszeniczne, niefiltrowane No PSZEcież i APA SatrAPA - podkreśla.

Piwa dostępne są w ofercie marketów Duży Ben od 19 lipca.

Sieć Duży Ben funkcjonuje na rynku od 2016 r. W lipcu sieć świętowała otwarcie 50. placówki i wejście na Dolny Śląsk. Poza tym sklepy Dużego Bena dostępne są również w Wielkopolsce i województwie lubuskim.

Koncept ma w założeniu łączyć szeroką ofertę produktów alkoholowych w atrakcyjnych cenach z fachowym doradztwem. Przedsiębiorcy zainteresowani prowadzeniem sklepu Duży Ben mogą skorzystać z możliwości otwarcia sklepu w systemie franczyzowym lub agencyjnym.

Ilona Mrozowska 3371 Artykuły

W „Handlu” od 2005 r. Blisko tematyki przemysłowej i producenckiej. Właścicielka białej kulki, czyli szynszyli o imieniu Tula.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }