Specjał dostał zgodę na przejęcie Arjago

UOKiK wydał zgodę na przejęcie przez Grupę Specjał spółki Arjago w Kaliszu. Tym samym Specjał zyska nowy punkt sprzedaży hurtowej.

Kalisz to już 17 lokalizacja GK Specjał. Nowy punkt sprzedaży hurtowej znajduje się przy ul. Przybrzeżnej 17. Obiekt dysponuje powierzchnią ponad 4000 mkw. w tym 300 mkw. stanowi chłodnia.

Przejęty oddział Arjago obsługuje 7 przedstawicieli handlowych. W ofercie oddziału znajduje się 6000 pozycji asortymentowych. Zasięg oddziału stanowi województwo wielkopolskie. Otwarcie nowego oddziału to kolejny krok GK Specjał na drodze do zwiększenia zasięgu firmy, wzrostu obrotów oraz realizacji długoterminowych celów spółki.

Na lata 2019 – 2021 Grupa Specjał planuje bowiem dwukrotny wzrost obrotu, rozwój własnych sieci franczyzowych z planem osiągnięcia 10 tys. sklepów we własnych franczyzowych i zacieśnienie współpracy z producentami. Specjał realizuje ten plan otwierając w tym roku oddziały w Radomiu, Zielonej Górze, Lublinie a teraz w Kaliszu.

PPHU Specjał swoją działalność koncentruje na hurtowej sprzedaży towarów konsumpcyjnych (żywności i napojów) za pośrednictwem centrów dystrybucyjnych.

Ilona Mrozowska 3384 Artykuły

W „Handlu” od 2005 r. Blisko tematyki przemysłowej i producenckiej. Właścicielka białej kulki, czyli szynszyli o imieniu Tula.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }