Mobile Trends Conference for banking

Jesteś przedstawicielem sektora finansowego lub bankowego? Działasz w branży mobile? Interesujesz się designem i marketingiem? Nie możesz przegapić Mobile Trends Conference for banking!

Dwa październikowe dni spędzone w sercu Warszawy wypełnione prelekcjami ekspertów, praktyczną dawką wiedzy, wskazówkami do wykorzystania od zaraz, a do tego impreza networkingowa w wyjątkowej atmosferze. Brzmi interesująco? Nie zwlekaj, wejdź na stronę www.banking.mobiletrends.pl i kup swój bilet! Dołącz do społeczności MTC!

Czy czeka nas koniec bankowości mobilnej? Dlaczego i co po nim nastąpi?

Odpowiedź na to zaskakujące pytanie otrzymamy podczas Mobile Trends Conference, czyli największej w Polsce cyklicznej konferencji o trendach w marketingu, projektowaniu aplikacji, designie, UX, UI oraz nowych technologiach mobilnych. Jesienna odsłona konferencji powstała w odpowiedzi na głosy uczestników dotychczasowych edycji. Skierowana jest do przedstawicieli sektora finansowego i bankowego oraz wszystkich osób zainteresowanych tematyką tworzenia i projektowania mobilnych rozwiązań. Zapraszamy pasjonatów branży mobile, grafików, projektantów aplikacji, designerów, biznesmenów, bankowców, kierowników firm, kadry zarządzającej, managerów, kierowników działów, specjalistów do spraw reklamy i promocji. Spotkajmy się w październiku w Warszawie!

Więcej informacji na: https://banking.mobiletrends.pl/

Mobile Trends Conference for banking: 3-4 października 2019 r.

Miejsce: Kinoteka Multiplex, Warszawa

Rejestracja: https://banking.mobiletrends.pl/rejestracja

Organizator: ClickMaster Polska

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }