Biedronka ma już 350 sklepów w centrach handlowych

Biedronka poszerza listę ok. 350 sklepów działających w galeriach i parkach handlowych. Już od 23 lipca br. klienci będą mogli robić zakupy w nowym sklepie przy al. gen. T. Bora-Komorowskiego 41 w Krakowie, zlokalizowanym w Centrum Handlowym Serenada.

Placówka zlokalizowana jest na poziomie 0 galerii handlowej. Sklep ma salę sprzedaży o powierzchni 1047 mkw. oraz 5 kas. Zatrudnienie w sklepie znalazły 23 osoby.

– Uruchamiając jeden z najnowocześniejszych i największy sklep sieci Biedronka w Krakowie dajemy klientom możliwość korzystania z atrakcyjnej oferty i promocji przy okazji większych zakupów w galerii handlowej – mówi Dawid Skrzypski, regionalny menedżer ds. marketingu operacyjnego z sieci Biedronka.

Placówka jest urządzona w koncepcie 2.0, a więc z zastosowaniem nowoczesnych, przyjaznych dla środowiska rozwiązań, co stanowi jeden z filarów społecznej odpowiedzialności sieci Biedronka.

W dniu otwarcia nowej placówki zaplanowano wiele atrakcji. Dorośli będą mogli wziąć udział w degustacji świeżo parzonej kawy z ekspresu Delta, dostępnego w sklepach sieci Biedronka. Dla młodszych klientów czeka malowanie twarzy i zabawy z balonami. Wszyscy, którzy pokochali Gang Słodziaków, będą mieli także okazję, by uzupełnić kolekcję pluszaków. W tygodniu otwarcia każdy kto zrobi zakupy za min. 149 zł, będzie mógł zakupić maskotkę za 1 zł.

Ostatnie otwarcie Biedronki w galerii handlowych miało miejsce w końcu maja w Warszawie w Galerii Młociny. Młocińska Biedronka wyróżnia się pierwszą samoobsługową krajalnicą do pieczywa (wzorem Lidla), stoiskiem mięsno-wędliniarskim, które młocińska Biedronka ma jako szósta w Warszawie (w całym kraju Biedronek z wydzielonymi stoiskami jest 27, a do końca roku ma ich być 70) oraz wyciskarką do soków. Spore jest ponadto zatrudnienie - w stołecznej Biedronce pracę znalazło ok. 40 osób, gdzie zwykle na jeden sklep przypada ok. 25 etatów (tak jak w przypadku tej w Krakowie).

Ilona Mrozowska 3648 Artykuły

W „Handlu” od 2005 r. Blisko tematyki przemysłowej i producenckiej. Właścicielka białej kulki, czyli szynszyli o imieniu Tula.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.