Pepco w Auchan Hetmańska

W białostockim centrum handlowym zaczął już działać salon sieci Pepco.

W salonie otwartym w Centrum Handlowym Auchan Hetmańska na 353 mkw. klienci mogą wybierać spośród asortymentu odzieży damskiej, męskiej, dziecięcej i młodzieżowej, a także dodatków oraz zabawek.

W ofercie sklepu są także: tekstylia, zastawa stołowa, akcesoria do kuchni i łazienki oraz artykuły dekoracyjne i ułatwiające przechowywanie.

- Sukcesywnie rozbudowujemy ofertę handlową - podkreśla Kamila Węcłaś, property manager w Centrum Handlowym Auchan Hetmańska.

Pepco w Centrum Handlowym Auchan Hetmańska jest kolejnym salonem tej marki w Białymstoku. Sklep tej sieci jest również obecny w Centrum Handlowym Auchan Produkcyjna i w innych lokalizacjach w mieście. 

Pepco należy do europejskiej sieci dyskontów oferujących odzież dla całej rodziny i produkty dla domu w korzystnych cenach. W Polsce marka jest obecna od 1999 roku.

Joanna Hamdan 10033 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }