Cukiernia Sowa najemcą Silesia City Center

To pierwszy lokal firmy w centrum handlowym w Katowicach, a drugi w mieście.

Cukiernia o powierzchni ok. 70 mkw. zlokalizowana jest na poziomie 0 centrum. W jej ofercie znajduje się pełny asortyment marki.

Kameralna przestrzeń nawiązuje designem do standardów sieci. W dużym, półokrągłym ogródku kawiarnianym, otwartym na przestrzeń Silesia City Center, do dyspozycji klientów oddano 45 miejsc.

Cukiernia Sowa to rodzinna firma z wieloletnią tradycją. Pierwszy lokal sieci został otwarty w 1946 r. w Bydgoszczy. Obecnie firma ma punkty w całym kraju oraz w Anglii i Niemczech. W ofercie Cukierni Sowa poza najbardziej rozpoznawalnymi produktami, jakimi są słodkie wypieki, można kupić także lody rzemieślnicze, kawę z własnej palarni, czy galanterię czekoladową. W sezonie letnim popularnością cieszą się jagodzianki oraz babeczki owocowe.

Joanna Hamdan 10033 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }