Marek Kondrat otwiera wine bar w Warszawie

Nosić będzie on nazwę BARaWINO, podobnie, jak ten otwarty w 2015 r. w Krakowie.

We wnętrzu secesyjnej kamienicy z 1913 r., w Warszawie, przy ul. Noakowskiego 16, firma Kondrat Wina Wybrane otwiera bar winny. To miejsce inspirowane francuskim bar-à-vin, czyli winnym barem połączonym ze sklepem winiarskim.

Będzie tu można spróbować win z kolekcji Marka Kondrata, korzystając z pomocy wykwalifikowanych sommelierów lub obsługując się samemu z dystrybutorów. Do win oferowane będą także drobne przekąski i dania. To miejsce gdzie będzie można zarówno spędzić czas  ze znajomymi, jak i umawiać się na spotkania biznesowe, na potrzeby których jest wyodrębniona osobna, klimatyzowana sala konferencyjna.

- BARaWINO to przede wszystkim wina w doskonałej relacji jakości do ceny, ale także miejsce szkoleń z dziedziny wina, degustacji prowadzonych przez fachowców oraz zwykłych spotkań towarzyskich. Świetne położenie winiarni, przestronne i gustowne wnętrze oraz fachowa i miła obsługa zapewnią Państwu dobrze spędzony czas. Wino zasługuje na dobre miejsce. Mam nadzieję, że BARaWINO zyska Państwa przychylność - zaprasza do swojego nowego, warszawskiego lokalu Marek Kondrat.

 

Joanna Hamdan 13995 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.