Pepco w CH Turawa Park

18 lipca sieć otworzyła swój sklep w centrum handlowym w Opolu. Lokal obejmuje ok. 650 mkw. powierzchni handlowej.

Na zdjęciu sklep Pepco w Galerii Gryf w Szczecinie

Nowy sklep Pepco w CH Turawa Park został otwarty w parku handlowym pomiędzy sklepem Media Expert a drogerią Super-Pharm.

W stałej ofercie dyskontu znajduje się 38 grup asortymentowych, w których skład wchodzą m.in. produkty odzieżowe dla dorosłych i dzieci, artykuły dla domu, akcesoria, dekoracje, zabawki, przybory szkolne i kosmetyki w atrakcyjnych cenach.

Nie zabraknie też produktów sezonowych i licencjonowanych.

Z okazji otwarcia, w dniach 18-24 lipca obowiązuje oferta specjalna z atrakcyjnymi rabatami na zakupy, której szczegóły klienci znajdą w gazetce dystrybuowanej na miejscu.

- Cieszymy się, że marka charakteryzująca się tak dużym zaufaniem i popularnością wśród konsumentów będzie od teraz dostępna w naszym Centrum Handlowym. To kolejny, po sklepie KIK, lokal o charakterze dyskontowym, w którym nasi klienci znajdą szeroką gamę produktów w atrakcyjnych cenach – mówi Agnieszka Pyzanowicz-Francke, dyrektor CH Turawa Park.

Pepco to europejska sieć dyskontów. Prowadzi ponad 1 600 sklepów w 11 krajach Europy i z roku na rok podwaja liczbę lokalizacji. Głównym celem firmy jest zapewnienie klientom produktów, których potrzebują na co dzień, w najniższych cenach.

Joanna Hamdan 9989 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }