Kinga Pienińska. Kinga Pienińska Sport

Dla aktywnych.

Kinga Pienińska wprowadziła na rynek nową wersję niegazowanej wody mineralnej o optymalnej dla osób aktywnych pojemności 700 ml.

Dostępna w nowej, lekkiej i wygodnej butelce z praktycznym zamknięciem typu sport cap, Kinga Pienińska Sport sprawdzi się podczas biegu, na siłowni i przy wielu innych okazjach. Kinga Pienińska jest doskonałym rozwiązaniem dla miłośników aktywności fizycznej, również ze względu na zbilansowaną zawartości minerałów.

Wydobywana w otulinie Pienińskiego Parku Narodowego z podziemnych, górskich źródeł, Kinga Pienińska jest wodą pierwotnie czystą. O jej walorach decyduje budowa geologiczna Pienin, która działa jak naturalny filtr. Posiada wyrazisty i orzeźwiający smak.

Joanna Hamdan 10033 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }