Młodzieżowy hit o 40-letniej historii marki Koral

Piosenka "Zalodowane bity" podsumowuje 40 lat istnienia marki.

Nagrali ją bracia z kanału PitPitShowTV, którzy w zeszłym roku zwyciężyli w konkursie "Grand Błogie Chwile".

Piosenka „Zalodowane bity” w hip-hopowym stylu podsumowuje 40 lat istnienia marki Koral i w ciekawy sposób przedstawia ją młodszemu odbiorcy, zachęcając do dołączenia do społeczności "Zalodowani".

Utwór został umieszczony na kanale YouTube Lodów Koral oraz profilu Facebook https://www.youtube.com/watch?v=JVy0JrPoF-k.

Za pomysł, całościową realizację projektu, tekst piosenki oraz jej promocję odpowiada agencja Veneo (Project Manager: Przemysław Lorenc, copywriter: Joanna Korczyk-Ulman, współpraca: Julia Feliks). Ścieżkę dźwiękową stworzył Kudel Beats, znany choćby ze współpracy z raperem W.E.N.A.  Piosenka została zrealizowana w krakowskim studiu nagrań Nieustraszeni Łowcy Dźwięków, a teledysk powstał we współpracy z Piotrem Wyszyńskim. Kawałek będzie promowany za pomocą reklam Google Ads w serwisie YouTube.

Joanna Hamdan 10960 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.