Lidl z 2. sklepem w Czeladzi

Nowa placówka sieci ruszy 18 lipca przy ul. Grodzieckiej 2c.

W nowym sklepie znajdą się produkty marek własnych Lidl, m.in.: pieczywo „Chrupiące z Pieca”, wędliny „Pikok”, świeże mięso „Rzeźnik”, produkty bio czy świeże owoce i warzywa dostępne w ramach „Ryneczku Lidla”.

Firma Lidl od lat współpracuje z polskimi producentami, proponując konsumentom produkty pochodzące zarówno od branżowych liderów jak i mniejszych, lokalnych dostawców. W asortymencie sklepu znajduje się już ponad 50 produktów marek własnych oznaczonych godłem „Teraz Polska”.

W sklepie Lidl w Czeladzi znaleźć będzie można również ofertę tygodni tematycznych z produktami charakterystycznymi dla różnych kuchni świata oraz ofertę artykułów przemysłowych, które w Lidlu pojawiają się średnio trzy razy w tygodniu. W nowej placówce, znajdą się również m.in. tekstylia oraz artykuły gospodarstwa domowego.

Na osoby, które odwiedzą sklep Lidl w dniu otwarcia, będą czekały różne atrakcje m.in. grill a dla najmłodszych malowanie buziek oraz wiele produktów w promocyjnych cenach. Ponadto w okresie od czwartku 18 lipca do niedzieli 28 lipca wiele artykułów objętych zostanie specjalnymi promocjami cenowymi.

Nowy sklep sieci Lidl w Czeladzi ma powierzchnię sali sprzedaży wynoszącą ponad 1300 mkw. W obiekcie zostało zatrudnionych ok. 20 osób. Placówka będzie czynna od poniedziałku do czwartku w godzinach od 7:00 do 21:00, w piątki i soboty od 7:00 do 22:00, a w niedziele handlowe od 9:00 do 19:00.

Ostatnie dwa nowe otwarcia Lidla miały miejsce w Sochaczewie i w Kościerzynie. Z wyliczeń handelextra.pl wynika, że po uruchomieniu placówki w Czeladzi Lidl będzie miał w Polsce 682 sklepy.

Joanna Hamdan 9718 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }