Stava rozszerza działalność

Pierwsza franczyza gastro-kurierska w Europie w drugim kwartale tego roku oraz na początku trzeciego kwartału uruchomiła oddziały w Kielcach, Lublinie, Bielsku-Białej, Toruniu i Krakowie.

Niedługo ruszą oddziały w Poznaniu, Częstochowie, Gdańsku i Olsztynie. Obecnie Stava ma 23 oddziały w całym kraju.

Jak tłumaczy Paweł Aksamit, prezes zarządu Stava,  zaangażowanie oraz praca jaką wkładają w rozwój swoich biznesów franczyzobiorcy to gwarancja solidności i dobrej jakości obsługi, które firma chce zaoferować zarówno restauratorom jak i klientom zamawiającym posiłki.

- Do końca roku planujemy otworzyć przynajmniej 10 kolejnych oddziałów. Cały czas pracujemy również nad uruchomieniem pierwszego oddziału zagranicznego - zapowiada Paweł Aksamit.

Stava to pierwsza w Europie franczyza w branży dowozów posiłków. Oferowane przez oddziały firmy usługi kurierskie pomagają restauracjom rozwijać biznes w oparciu o dowozy, sprowadzając kwestię dostawy posiłku do kilku kliknięć na tablecie.

Zdjęcie: www.stava.pl

Joanna Hamdan 9718 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }